Sarajevo, 05.05.2014.
Obavještenje o dopuni dnevnog reda Skupštine Klas d.d. Sarajevo
 
 
   
   
  Ocijenite novi Klasov hljeb “Farmer”:  
Odličan
Dobar
Loš
 
     
   
     
 
 

30.10.2006.

Izvučeni su dobitnici nagrada u našoj nagradnoj igri. U nastavku pogledajte kompletan spisak svih dobitnika.

Svi nagrađeni nagrade mogu preuzeti svaki radni dan od 08:00 do 16:00 u supermarketu KLAS Centra, Paromlinska 43, uz ličnu/osobnu kartu.

Čestitamo sretnim dobitnicima!

30.10.2006.

DVADESET MIKROVALNIH PEĆNICA DOBILI SU SLIJEDEĆI UČESNICI NAGRADNE IGRE:

  1. BUROVIĆ ŠEHRIJA, SARAJEVO
  2. OKRETIĆ MIRELA, SARAJEVO
  3. SALEM GALEŠIĆ, TRG OSLOBOĐENJA, JABLANICA
  4. PAJIĆ DŽENITA, SPREČANSKA 1
  5. BALTA ADISA, SKENDERA KULENOVIĆA 33, VOGOŠĆA
  6. DEDIĆ MERIMA, DŽEMALA BIJEDIĆA 37, SARAJEVO
  7. LANGETA NEDŽIBA, SARAJEVO
  8. MREHIĆ NEDŽMIJA, MAČKAREVA 21, SARAJEVO
  9. HODŽIĆ HANA, M.PRELOGA 15, SARAJEVO
  10. ILVANA ZEČEVIĆ, SEMIRA FRAŠTE 7/I, SARAJEVO
  11. EMIR SULEJMANOVIĆ, BOLNIČKA 2, FOJNICA
  12. HASEČIĆ MERSIHA, SULEJMANA FILIPOVIĆA 15/I, SARAJEVO
  13. DEDIĆ NEDŽAD, VOJE DIMITRIJEVIĆA 15, SARAJEVO
  14. TALOVIĆ SAJMA, SARAJEVO
  15. SABINA BEŠIĆ, D. KULIDŽANA 5, SARAJEVO
  16. DUMANJIĆ BEHIJA, JOŠANIČKA 1, VOGOŠĆA
  17. SADŽIDA DRLJEVIĆ, KUNOVSKA 2/IV, SARAJEVO
  18. ZAHIR DERVIŠEVIĆ, ENVERA ŠEHOVIĆA 10, SARAJEVO
  19. KANIĆ ADMIRA, TUZLA
  20. NIŠIĆ FIKRET, TUZLA
PEDESET KAPA DOBILI SU SLIJEDEĆI UČESNICI NAGRADNE IGRE:
  1. DŽINOVIĆ DUNJA, MOSTAR
  2. KALAJAC ŠAHSENA, PORODICE RIBAR 89, SARAJEVO
  3. HODŽIĆ ISMIRA, HENDEK 12, SARAJEVO
  4. FISOVIĆ SABRINA, B. MUTEVELIĆA 38, SARAJEVO
  5. OKRETIĆ SINIŠA, SARAJEVO
  6. KURBAGIĆ DŽEMKA, VIŠNJIK 29, SARAJEVO
  7. ALIJAGIĆ NADIJA, K. TOMISLAVA 27, MOSTAR
  8. ĆEMALOVIĆ VERA, DŽAMIJSKA 6, SARAJEVO
  9. BAJIĆ VEDRAN I EMIR, S. FRAŠTE 16/XII, SARAJEVO
  10. MEHMEDOVIĆ AIDA, TUZLA
  11. HAJRADINOVIĆ HAMZA, SARAJEVO
  12. ČAUŠEVIĆ ADNAN, SARAJEVO
  13. BUROVIĆ HUSNO, SARAJEVO
  14. BRADARIĆ MARIJA, SARAJEVO
  15. SMAJLOVIĆ MERDISA, TUZLA
  16. KOVAČEVIĆ VAHDETA, TUZLA
  17. MEHMEDOVIĆ FUAD, TUZLA
  18. ĐULOVIĆ ADNAN, TUZLA
  19. SULJIĆ KASIM, TUZLA
  20. POŽEGIĆ BEKSIMA, TUZLA
  21. BUBLIN HARIS, SARAJEVO
  22. ĐIP ELMIN, SARAJEVO
  23. BEĆIROVIĆ DŽEMILA, HENDEKUŠA DO 28, SARAJEVO
  24. MULAOSMANOVIĆ MUHAMED, SARAJEVO
  25. HAJRADINOVIĆ ELDIN, SARAJEVO
  26. RAŠITOVIĆ KIMETA, MALI KAČENIK BR. 5, SARAJEVO
  27. RAŠINLIĆ JASMINA, K. KAPETANOVIĆA 22
  28. DŽELILOVIĆ DŽENITA, KOLONIJA 411, KONJIC
  29. MILOŠEVIĆ RAZIJA, BJELAŠNIČKA 33, PAZARIĆ
  30. AVDIĆ SAKIB, DŽ. BIJEDIĆA 89, SARAJEVO
  31. KURTOVIĆ ENISA, S. ŠIKALA 4, SARAJEVO
  32. HADŽIOMEROVIĆ ISMETA, KRALJA TOMISLAVA 61, MOSTAR
  33. ODOBAŠIĆ LEJLA, VARDA 34, KONJIC
  34. SARAJLIĆ TIMUR, VREOCA 9, ILIDŽA
  35. VIDOVIĆ VESNA, A. STARČEVIĆA 32C, MOSTAR
  36. DŽELILOVIĆ JASMINKA, KOLONIJA 411, KONJIC
  37. SALKIČEVIĆ VERNES, GRBAVIČKA 14A/XII, SARAJEVO
  38. SVRAKA ALEN, VITOMIRA LUKIĆA 53, SARAJEVO
  39. OKRETIĆ MIRELA, SARAJEVO
  40. ŠLJIVO MERSIJA, KONJIC
  41. BABIĆ RANKO, DRUGOVIĆI BB, HRVAĆANI
  42. DEMIROVIĆ EDINA, VARDA BB, KONJIC
  43. HMELJAK ALIJA, PARTIOTSKE LIGE 48
  44. AVDUKIĆ NIJAZ, SARAJEVO
  45. BOŠKAILO JASMINA, BLAGOVACX I/10, VOGOŠĆA
  46. SUDŽUKOVIĆ ADNAN, SARAJEVO
  47. HURIĆ ŠEFIKA, SARAJEVO
  48. TANOVIĆ ASMINA, PUT ZA OPINE 13, MOSTAR
  49. DURMIŠEVIĆ FARUK, SARAJEVO
  50. BAJROVIĆ ANIDA, DRINSKA 150, SARAJEVO

PEDESET MAJICA DOBILI SU SLIJEDEĆI UČESNICI NAGRADNE IGRE:

  1. BUBLIN LEJLA, SARAJEVO
  2. KARAICA MEHMED, SARAJEVO
  3. GUKIĆ EMINA I EDIN, KONJIC
  4. MIDŽIĆ SAFIJA, EMILA ZOLE 7, SARAJEVO
  5. SINANAGIĆ MEHO, B. ZENUNI 1, SARAJEVO
  6. MULALIĆ FARUK, MOSTAR
  7. VUKOMANOVIĆ VANJA, BEHDŽETA MUTEVELIĆA 55, SARAJEVO
  8. GLADOVIĆ ARMIN, MUHAMEDA RIDŽANOVIĆA 14, SARAJEVO
  9. PIKNJAČ FADILA, G. JOŠANICA III, BR. 53
  10. ANDROČENKO SANJA I NEVENKA, SARAJEVO
  11. HODŽIĆ HATIDŽA, BIŠĆEVIĆA 6A, MOSTAR
  12. GAČANIN IBRAHIMA, ORAŠIK
  13. KURBAGIĆ AMELA, VIŠNJIK 29, SARAJEVO
  14. PRANJIĆ LUCA, CIVILNIH ŽRTAVA RATA 4/I, KONJICI
  15. KURTOVIĆ RABIJA, OLIMPIJSKA 40, SARAJEVO
  16. ZAHIROVIĆ MUHIDIN, UL. 4. JULI 49, KAKANJ
  17. TUKIĆ SULEJMANA, VRATNIK MEJDAN 1, SARAJEVO
  18. ŠIRIĆ JASMINA, FRANKOPANA 3, MOSTAR
  19. KARIĆ HAJRA, BOSANSKA IV, SARAJEVO
  20. MANDIĆ ISIDORA, HASANA SUŠIĆA 9, SARAJEVO
  21. AVDIĆ ERNES, TUZLA
  22. KARIĆ SAUDIN, TUZLA
  23. TODOSIJEVIĆ DRAGICA, SARAJEVO
  24. KANJIĆ ADMIR, TUZLA
  25. MUSIĆ ALISA, SARAJEVO
  26. ŠEĆERKADIĆ RAIFA, SARAJEVO
  27. MUHAMEDAGIĆ AMRA, SARAJEVO
  28. MEKIĆ NEDŽAD, ČOBANIJA 17/12, SARAJEVO
  29. SARAJLIĆ DENIS, VREOCA 9, ILIDŽA, SARAJEVO
  30. MALKOČ SINIŠA, DR ANTE STARČEVIĆA 38/X, MOSTAR
  31. NUHANOVIĆ NIJAZ, ALIBEGA FIRDUSA ČIKMA 2, SARAJEVO
  32. HAJRADINOVIĆ BELMA, SARAJEVO
  33. NIKŠIĆ FAHRA, SARAJEVO
  34. TUHČIĆ NAZA, OMLADINSKA 60, VOGOŠĆA, SARAJEVO
  35. LUKOVAC ALMASA, EMILA ZOLE 7, SARAJEVO
  36. DRAGIČEVIĆ ZRINKA, HUMSKA 3/2, SARAJEVO
  37. BURZIĆ EDIN, HASANA BRKIĆA 2, SARAJEVO
  38. ARAMBAŠIĆ KATE, BOSANSKA 14/V, SARAJEVO
  39. OKRETIĆ ANJA, SARAJEVO
  40. PADALOVIĆ EDINA, KONJIC
  41. HALILOVIĆ ALMIR, GORNJE POLJE B23, KONJIC
  42. ČIČIĆ ŠEVALA, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 4/XI
  43. BULBUL SAMED, SARAJEVO
  44. KATICA SADINA, S. B. BAŠAGIĆA 116, SARAJEVO
  45. DEDIĆ NEDŽAD, VOJE DIMITRIJEVIĆA 15, SARAJEVO
  46. PAŠKVALIN LJILJANA, PAROMLINSKA 13/III, SARAJEVO
  47. ČERKEZ AIŠA I JUSUF, BLAGAJ
  48. PAŠIĆ EMINA, NURIJE POZDERCA 5/VIII, SARAJEVO
  49. SARAJLIĆ UBEID, VREOCA 9, ILIDŽA, SARAJEVO
  50. FAZLAGIĆ AMIRA, BARDAKČIJE 4, SARAJEVO

PEDESET POKLON KESA „KLAS“-A DOBILI SU SLIJEDEĆI UČESNICI NAGRADNE IGRE:

  1. ŠEREMET BEDRO, DONJE ČEBEDŽIJE 15, SARAJEVO
  2. ZULFIKARPAŠIĆ NERMIN, TRG GRADA PRATO 2, SARAJEVO
  3. OKRETIĆ ANJA, SARAJEVO
  4. TURKOVIĆ SMAIL, XVI 52, MOSTAR
  5. SULJIĆ ADIS, AZIZE ŠAĆIRBEGOVIĆ 128, SARAJEVO
  6. MUSIĆ SEDIN, SARAJEVO
  7. OMERČEVIĆ MULIJA, SARAJEVO
  8. PEDALO MILAN, JADRANSKA 11, SARAJEVO
  9. KURTANOVIĆ BISERA, KOMATIN 47, SARAJEVO
  10. GAGULA VEZIRKA, DR MILICA KASAPIĆ, SARAJEVO
  11. HASIĆ AMELA, TUZLA
  12. SALIHOVIĆ FERID, TUZLA
  13. MUJIĆ NIHAD, TUZLA
  14. ŠIŠIĆ IRNESA, TUZLA
  15. MACURA VLADIMIR, TUZLA
  16. HUKIĆ ADELA, TUZLA
  17. HALILOVIĆ ŠAHBAZ, TUZLA
  18. PRELJIĆ AMIR, TUZLA
  19. GATIĆ SAFET, TUZLA
  20. SPAHIĆ MUSTAFINA, TUZLA
  21. SALKIĆ AMIRA, TUZLA
  22. ALJIĆ EMINA, TUZLA
  23. KARAKOSTIĆ LJILJANA, TUZLA
  24. BUBLIN FAHRA, SARAJEVO
  25. HURIĆ BEHIJA, SARAJEVO
  26. HRNJIĆ NIHAD, SARAJEVO
  27. MULAOSMANOVIĆ MERSIHA, SARAJEVO
  28. LANGETA AZRA, SARAJEVO
  29. BOŽUR IVAN, SARAJEVO
  30. FAGIN FATIMA, SARAJEVO
  31. KIRLIĆ KATERINA, OBALA KULINA BANA 32, SARAJEVO
  32. GORDANA HODŽIĆ, SARAJEVO
  33. MULALIĆ MERIMA, SARAJEVO
  34. ČAUŠEVIĆ SEAD, SARAJEVO
  35. SARAJLIĆ TIMUR, VREOCA 9, ILIDŽA, SARAJEVO
  36. OMEROVIĆ RAHIMA, MIŠEVIĆI 51/2, HADŽIĆI, SARAJEVO
  37. DEDIĆ JASMINKO, SARAJEVO
  38. BAŽDAR SAMIR, SARAJEVO
  39. VELIĆ AMRA, BJELUGOVIĆKA 68, SARAJEVO
  40. PARAVLIĆ HUSEJIN, ZAGREBAČKA 57b, SARAJEVO
  41. AHMETHODŽIĆ EDISA, HENDEKUŠA 41, ILIDŽA, SARAJEVO
  42. MALAGIĆ MELIHA, DONJA VOGOŠĆA 12, SEMIZOVAC, SARAJEVO
  43. LEMEŠ FATIMA, BARUTHANA 17, SARAJEVO
  44. DŽELILOVIĆ JASMINKA, KOLONIJA 4, KONJIC
  45. HUSEINOVIĆ SUADA, SARAJEVO
  46. GLUŠAC SELIM, SARAJEVO
  47. MUHUBIĆ MINA, TUŠČICA 45, KONJIC
  48. MRŠEVIĆ DŽANELA, NURIJE POZDERCA 4/7, SARAJEVO
  49. KURTOVIĆ MUNEVERA, OSIK DO BROJA 232, ILIDŽA, SARAJEVO
  50. KOS MUBERA, SARAJEVO
 
     
Povratak na početnu stanicu...